To Energia naszych ludzi
oraz nowoczesne technologie tworzą HABER Energia

Rozumiemy jak newralgicznym punktem dla każdej produkcji i każdego dużego obiektu jest zaopatrzenie w energię elektryczną. Ukierunkowani jesteśmy na realizację potrzeb naszych klientów, co czyni nas elastycznym i niezawodnym partnerem.

Innowacyjne systemy bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo naszych urządzeń gwarantują innowacyjne systemy wczesnego wykrywania i reagowania: HABER ARCguard oraz HABER TERMguard, HABER VIDEOguard oraz HABER OPTIguard.
Rozdzielnice wyposażone w systemy ochrony znacząco podnoszą bezpieczeństwo i obniżają koszty eksploatacji.
Dzięki programowi zrównoważonego rozwoju oraz ukierunkowaniu na najwyższą jakość produktów jesteśmy od lat czołowym producentem wysokospecjalizowanych systemów rozdziału energii elektrycznej w kraju i poza jego granicami.

Budujemy urządzenia bezpieczne dla ludzi, maszyn i środowiska. W każdym pojedynczym detalu naszych rozdzielnic znajdą Państwo ponad 40 lat naszych doświadczeń.

Park maszynowy

Zautomatyzowane linie technologiczne pozwalają nam tworzyć precyzyjne i niezawodne urządzenia, a pracownicy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje czuwają nad sprawną realizacją zleceń.

Realizowany przy udziale funduszy unijnych program modernizacji pozwala na konkurowanie na płaszczyźnie rozwoju technologicznego i organizacyjnego z czołowymi firmami z całego świata.

Od początku naszej działalności kierunkiem jaki obraliśmy była sukcesywnie realizowana strategia zrównoważonego rozwoju.

Zasoby i możliwości HABER Energia wykraczają poza produkcję urządzeń

Świadczymy usługi w zakresie: projektowania, obróbki metali, produkcji wiązek kablowych, wylewania uszczelek PU, malowania proszkowego oraz usługi pomiarowe kamerą ulotową i termowizyjną.

Kompetencja i precyzja każdego dnia

To już ponad 40 lat jesteśmy z Wami

HABER Energia gwarantuje nie tylko dostarczenie zamówionych urządzeń ale również oferuje kompleksowe usługi serwisowe: montaż rozdzielnic, pomiary, uruchomienia, rozbudowy i modernizacje, przeglądy, diagnostykę, analizę parametrów sieci.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Budujemy nowoczesne urządzenia. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zespół specjalistów. Rodzinne korzenie firmy nadają zaś wyjątkowy familiarny klimat relacjom wewnątrz firmy i pozytywnie wpływają na kształt systemu zarządzania.

Porozmawiajmy

Wiemy, że dobra komunikacja to podstawa oraz, że każdy detal się liczy, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Wspólnie ustalimy szczegóły zamówienia.

Ustawienia