Największym kapitałem firmy są ludzie. Stawiamy na dobrobyt naszych pracowników

Aplikuj do firmy, która buduje więzi. W HABER Energia pielęgnujemy wzajemne relacje. Wierzymy, że sukces wymaga zespołowej gry. Dlatego chcemy, aby nasi pracownicy czuli się doceniani, aby mieli poczucie bezpieczeństwa i pewnego jutra. Jesteśmy przekonani, że gwarantując stabilne zatrudnienie i korzystne warunki pracy, tworzymy przestrzeń, w której jest miejsce na ambitne cele i odważne wyzwania

Kogo szukamy?

- Specjalistów/Inżynierów

W HABER Energia szukamy osób, które świadomie wybierają własną drogę rozwoju i lubią to co robią. Spore grono naszych specjalistów stanowią osoby z wyksztalceniem technicznym, ale miejsce w naszym zespole znajdą osoby doświadczone w innych specjalizacjach. Jeśli nie ma aktualnie oferty pracy odpowiadającej Twoim kwalifikacjom zawsze możesz wysłać CV, odezwiemy gdy będziemy poszukiwać osoby o kompetencjach odpowiadających zgłoszonej kandydaturze.

- Pracowników produkcyjnych

Działy produkcyjne zlokalizowane są w Chełmie i Bolechowicach, w tych zespołach zatrudnienie znajda zarówno osoby z doświadczeniem jak i absolwenci. Najbardziej poszukiwani są: elektrycy, mechanicy, spawacze, lakiernicy.

Elektromonter

Miejsce pracy: Chełm

Kluczowe zadania:

• Wyposażenie rozdzielnic w aparaturę elektryczną;
• Montaż układów pomiarowych;
• Składanie obwodów zasilających i sterowniczych;
• Realizacja planu produkcyjnego.

Nasze wymagania:

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematów elektrycznych);
• Doświadczenie w montażu aparatury elektrycznej ( 2 lata).
• Umiejętność diagnozowania przyczyn usterek, zmysł techniczny
• Samodzielność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów dotyczących wykonywanej pracy

Oferujemy:

• przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia w znanej firmie
• umowę o pracę z realną możliwością długofalowej współpracy
• pracę z najnowszymi technologiami; · szeroką perspektywę rozwoju osobistego; · możliwość zdobycia nowego wszechstronnego doświadczenia w zespole ceniącym sobie przyjazną atmosferę i partnerskie relacje,
• niezbędne narzędzia pracy.

Benefity:

bony świąteczne, opieka medyczna; karta Multi Sport; ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach; dofinansowanie szkoleń; dostęp do najnowszych technologii; firma o ogólnopolskim zasięgu i stabilnej pozycji na rynku; wsparcie ze strony zespołu profesjonalistów.

Poznaj nas, sprawdź czym się zajmujemy na: www.haberenergia.pl.

Dołącz do nas!

Kontakt: HABER Energia Sp. z o.o.,
ul. Wyszyńskiego 2B,
22-100 Chełm,
e-mail: kadry@haberenergia.pl
tel. 696179652

Specjalista ds. HR

Zakres obowiązków

• Prowadzenie procesu rekrutacji,
• Prowadzenie działań employer brandingowych,
• Onboarding i offboarding pracowników,
• Wsparcie pracowników i kadry menedżerskiej w obszarach szkolenia i rozwoju,
• Wsparcie we wdrożeniu polityki personalnej, ścieżek kariery i rozwoju pracowników,
• Prowadzenie procesu szkoleń,